user 1
user 1

سؤالات متداول پرسیده شده

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالاتی که پیش از شروع همکاری ممکن است داشته باشید:

پیش از شروع همکاری، شما هم به عنوان یک مشتری محترم حق دارید سوالاتی را از ما و تیم ما داشته باشید. اما برای احترام به زمان شما، ما برخی از این سوالات را (که به ذهن اکثر مخاطبین ما می رسد) قبلا آماده و اینجا ارائه کرده ایم.  امیدواریم از مطالعه آنها بخش کلی سوالات شما پاسخ داده شود.

شما شرکت رسمی هستید یا شخص حقیقی؟

بنده امیر کرابی هستم. مدیر عامل شرکت بازرگانی تجارت گستران به شماره ثبت 43728 که هم به صورت تجاری و هم شخصی (نام) در حال برند سازی هستم و این پیش نیاز شغل من به عنوان یک متخصص برند سازی است. لذا شما هم توانایی عقد قرارداد با شخص حقیقی من (با اندکی صرفه جویی مبلغ قرارداد و هزینه سئو) و هم توانایی عقد قرارداد رسمی با شخصیت حقوقی شرکت من را دارید.

آیا با ما قرارداد رسمی می بندید؟

بله پیش از شروع تمامی موارد شامل لیست کلمات کلیدی و یا نرخ جزء خدماتی که در حال ارائه است، برای شما قرارداد رسمی خواهد شد.

لیست کلمات کلیدی را ما مشخص میکنیم یا شما؟

این که در شغل شما چه محصول یا خدماتی هدف اصلی است را شما برای ما مشخص میکنید و این که مخاطبین شما چه کلماتی را برای رسیدن به آن محصول یا خدمات سرچ میکنند را ما به شما "پیشنهاد می کنیم" شما نیز از بین کلماتی که ما به شما پیشنهاد کرده ایم، کلمات هدف خود را انتخاب و به ما اعلام رسمی (ضمیمه مجدد قرارداد) خواهید کرد.

آیا موفقیت تیم شما (تجارت گستران) در سئو تضمین دارد؟

بله قطعاً شما دارای ضمانت و گارانتی خواهید بود که 100% کلمات درخواست شده ضمایم قرارداد به صدر نتایج موتور جستجوی گوگل خواهد رسید

آیا پس از سئو، ما قطعاً در صدر موتور گوگل برای همیشه خواهیم ماند؟

واضح و روشن است که رقبای شما نیز در حال تلاش هستند و هر از گاهی امکان دارد جایگاه شما را در صدر گوگل هدف قرار دهند و جایگاه شما به لینک دوم یا سوم (به صورت موقت) جابجا شود. در این صورت با قرارداد پشتیبانی سئویی که با تیم ما دارید، مجدداً ما تلاش کرده و جایگاه شما را به صدر گوگل خواهیم رسانید.

آیا برای صدر نشینی مجدد ضمانتی وجود دارد؟

بله قطعا در صورتی که قرارداد رسمی پشتیبانی سئو (با اندک هزینه مختصر) داشته باشیم، جایگاه شما در صدر گوگل توسط تیم ما پشتیبانی خواهد شد.

هزینه سئوی سایت ما چقدر است؟

همه چیز بستگی به کلمات کلیدی و رقبای شما در صدر گوگل دارد. هر چه که کلمات کلیدی شما دارای رقبای بیشتری باشد، هزینه سئوی شما بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال سئوی کلمات مرتبط با موبایل و خرید و فروش آن (رقابت با دیجی کالا) از 3 میلیارد شروع می شود. و کلمات مرتبط با خانه و منزل و ویلا (رقابت با دیوار) از 4 میلیارد

کلمات کلیدی ما چند سیلابی (چند بخشی) است؟

هیچ کس برای خرید موبایل در گوگل سرچ نمی کند "موبایل" بلکه یا کلمه خرید یا "وب سایت فروشگاهی" یا "فروشگاه اینترنتی" را پیش از کلمه موبایل درج میکند. حتی نام شهر شما نیز بعد از نام محصول جستجو می شود مثلا "خرید موبایل در تهران" یا "تعمیر موبایل در تهران"

آیا ممکن است دقیقا در خود کلمه ما بالا بیاییم؟

بله با صرف هزینه کافی می توانید در هر کلمه ای بالا بیایید.

آیا استثنائی هم در جایگاه ما وجود دارد؟

برای فروشگاه های تک فروشندگی این احتمال وجود دارد! قطعاً جایگاه یک بنگاه معاملات املاک (با توجه به تعداد کیس اجاره و فروش و نیز میزان مراجعه مخاطبین) نسبت به وب سایت دیوار، هرگز در کلمه کلیدی خود پیشتاز نخواهد بود! لذا ما پیش از قرارداد به شما اعلام کرده و در خود قرارداد نیز درج می کنیم که شما نسبت به هر سایت رقیب (بجز مارکت پلیس ها) پیشتاز خواهید بود.

چرا در قرارداد درج شده 3 ماه (یا بیشتر) احتمال تاخیر وجود دارد؟

هم اکنون شما با ما در حال عقد قرارداد هستید و هیچ کدام از رقبای شما نیز از این موضوع خبر ندارند. رقبای شما نیز ممکن است هم اکنون با رقبای ما در حال مذاکره باشند و 8 یا 10 ماه دیگر زمانی که همه ما به صدر نتیجه گوگل برسیم، رقابت واقعی و سرسختی آغاز خواهد شد که در زمان اتمام قرارداد، احتمال وجود تاخیر را پیش خواهد آورد

آیا در نهایت ما تضمین داریم که صدر نشین خواهیم شد؟

بله قطعاً! البته با اندکی صبر و یا افزودن هزینه سئو (بعد از اینکه اثبات شد که رقبای جدیدی در صفحه یک دارید) شما نسبت به سایر رقبا قطعاً صدر نشین خواهید شد

در صورت وجود رقبای جدید چند درصد به هزینه سئو افزوده خواهد شد؟

ممکن است تا نهایتاً 20 درصد به هزینه این قرارداد افزوده شود و نه بیشتر!

آیا با صرف هزینه جدید ما قطعاً به نتایج خود خواهیم رسید؟

بله بدون شک شما تضمین 100%ی دارید که ما در صدر نتایج گوگل جایگاه وب سایت شما را تثبیت خواهیم کرد.

آیا ممکن است در حین اجرای قرارداد کلمات کلیدی جدیدی را به آن اضافه کنیم؟

بله قطعاً شما در میانه ی راه به نتایجی از جستجوی مخاطبین خود از کلماتی که قبلا به آنها توجه نکرده اید، برخواهید خورد که ما آن کلمات را به قرارداد ضمیمه خواهیم کرد. بدیهی و واضح است که سئوی این کلمات با اندک هزینه مازاد به هزینه قبلی خواهد بود.

از ما بپرسید ...

آیا سوالی دارید؟