بررسی سءوی سایت

بررسی سءوی سایت


Rate this post

سلام. {بررسی سءوی سایت – Duda و اعلام یکپارچه سازی WooRank 2} ترجمه ای دیگر از سایت مرجع {Search Engine Journal} است که من امیر کرابی مشاور سئو و کارشناس دیجیتال مارکتینگ و محمد مهدی حسن زاده (کارشناس تولید محتوا) این مقاله را خدمت شما ارائه می کنم. امیدوارم از این مقاله لذت کافی را ببرید.

 

 

 

Duda از ادغام ابزار حسابرسی WooRank SEO و بهینه‌سازی وب‌سایت خبر داد و آژانس‌هایی را که سایت‌ها را بر روی پلتفرم می‌سازند، راهی آسان برای ایجاد وب‌سایت‌های بهینه‌سازی شده ارائه می‌دهد.

 

WooRank مجموعه ای از ابزارهای بهینه سازی جستجو و بازاریابی را ارائه می دهد که برای موارد زیر مفید هستند:

  • جستجوی کلمه کلیدی
  • ردیابی رتبه
  • ممیزی عملکرد سئو
  • ممیزی سئو در صفحه

 

بر اساس اطلاعیه مطبوعاتی:

WooRank که توسط Bridgeline Digital برای آژانس های بازاریابی دیجیتال ساخته شده است، به کاربران اجازه می دهد تا عملکرد فنی SEO، بازاریابی محتوا و حضور در رسانه های اجتماعی را ردیابی و بهینه کنند.

این همکاری بین دو شرکت به کاربران اجازه می‌دهد تا وب‌سایت‌هایی را بر روی پلتفرم قدرتمند Duda با دسترسی یکپارچه به مجموعه‌ای از ابزارهای سئو که با در نظر گرفتن آژانس‌ها طراحی شده‌اند، بسازند.»

 

پست وبلاگ در وب سایت Duda این نمای کلی را ارائه می دهد:

با اپلیکیشن WooRank، می‌توانید تجزیه و تحلیل جامعی از وبسایت‌های مشتریان خود را از داخل ویرایشگر Duda انجام دهید، از جمله عناصر درون صفحه، SEO فنی و بک لینک‌ها است.

پلتفرم سایت ساز حرفه ای Duda

Duda بستری برای ایجاد وب سایت هایی است که در بین آژانس ها محبوب است و به آنها امکان می دهد وب سایت هایی را با کارایی بالا ایجاد کنند که بهینه و جذاب باشند.

آژانس های طراحی وب و سئو از گردش کار ساده برای ردیابی سریع ایجاد سایت و بهینه سازی برای مشتریان استفاده می کنند.

برنامه WooRank نکته های عملی را برای بهبود عملکرد جستجو، به علاوه تجزیه و تحلیل ترافیک گسترده ارائه می دهد.

 

فروشگاه اپلیکیشن Duda مزایای مؤلفه تحلیل ترافیک WooRank را شرح می دهد:

هنگامی که یک وب سایت منتشر شد، WooRank می تواند ترافیک آن وب سایت را تجسم کند و معیارهای کلیدی مانند بازدید از صفحه، مدت زمان جلسه و نرخ پرش را درک کند.

علاوه بر این، می‌آموزد که ترافیک آن‌ها از کجا می‌آید، کدام محتوای وب بالاترین عملکرد را دارد و کدام کانال‌های ارتباطی مؤثرتر هستند.

این یک ابزار جامع است که پایه ای برای تنظیم یک وب سایت برای عملکرد بالا به صورت آنلاین ارائه می دهد.

WooRank

WooRank یک سرویس SaaS است که مانند Duda به عنوان ابزاری برای کمک به آژانس‌ها برای ساده‌سازی گردش کار سئوی مشتری از موقعیت خوبی برخوردار است.

بنابراین رقابت بین این دو شرکت برای آژانس ها و مشتریان آنها سودآور است.

نحوه ادغام WooRank در Duda

WooRank از داخل ویرایشگر Duda قابل دسترسی است. به عنوان یک ابزار حسابرسی SEO درون ویرایشگر کار می کند.

این ابزارهای ممیزی و بهینه سازی سایت آژانس ها را در رابط آشنای Duda فراهم می کند.

او همچنین در سایت زنده کار می کند تا برخی موارد را که تا زمانی که سایت راه اندازی نشده و قابل ممیزی نیستند را بررسی کند.

اما به طور کلی، ابزار WooRank روی سایت‌هایی که هنوز فعال نشده‌اند نیز کار می‌کند و به آژانس‌ها اجازه می‌دهد تا قبل از راه‌اندازی، سئوی صفحه را برای بهبود سایت بررسی کنند.

WooRank یک برنامه افزودنی است که در فروشگاه برنامه Duda در دسترس است. قیمت ها از 9.99 دلار تا 49.99 دلار در ماه شروع می شود.

ادغام WooRank با Duda قابلیت های آن را به عنوان یک پلت فرم ساخت وب سایت حرفه ای و ابزار جامع بازاریابی دیجیتال گسترش می دهد.

منابع و مواخذ محتوای {بهینه سازی خرید مشتری در قیف تبدیل چیست؟} :

Duda Announces WooRank Integration

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید