مارکت پلیس جدید Gen Z

مارکت پلیس جدید Gen Z


Rate this post

در مقالات قبلی گفتیم که استراتژی مارکت پلیس و سپس در باره راه اندازی مارکت پلیسمارکت پلیس خارجی آمازونمزایا و معایب مارکت پلیس تیمچه و دیجی کالامارکت پلیس nft و مارکت پلیس عمودی سخن گفتیم. در این مقاله تلاش داریم تا موفقیت یک مارکت پلیس جدید را اطلاع رسانی کنیم. از اینکه با ما همراهید سپاس گزاریم.

معرفی مارکت پلیس جدید Gen Z-focused credit

استارت آپ Prograd مستقر در لندن 2.5 میلیون دلار در دور اولیه جمع آوری کرده است. این استارت‌آپ به منظور کمک به نسل جوان‌تر در درک امور مالی است و به کاربران اجازه می‌دهد تا اهداف مالی را تعیین کنند و مسیرهای سفارشی برای کسب درآمد، پس‌انداز یا وام گرفتن از این اهداف را کشف کنند.

قرار است این بودجه برای افزایش قابلیت‌های بازاریابی و توسعه پروگراد، از جمله محصولات مبتنی بر الگوریتم استارت‌آپ، در کنار انتشار قریب‌الوقوع یک اپلیکیشن استفاده شود.

جهت تفهیم کاملتر موضوعات این مقاله از شما دعوت میکنم حتما مقاله سئو سایت در کرج را مطالعه فرمایید.

راه اندازی مارکت پلیس ژن زد

دور اولیه Prograd شاهد سرمایه‌گذاری‌های Deloitte Ventures در کنار Techstars، ZAKA Ventures، AGAM، Mandeep Singh یکی از بنیانگذاران بازار اخیرا خریداری شده Trouva (دوباره) و همچنین سرمایه‌گذاران فرشته جدید و صنعت خدمات مالی موجود ناشناس بود که طبق گزارش‌ها، هم اپراتورها و هم چهره‌های پیشرو از این بازار هستند.

ریشه پروگراد (بخش Prograd’s roots استارت آپ) که یکی از اعضای گروه پاییز 2021 Techstars است، از یک مشکل ساده سرچشمه می گیرد:

بنیانگذاران Ethan Fraenkel و Marco Logiudice در تلاش برای یافتن گزینه های تامین مالی پایدار برای پوشش هزینه های مدرک کارشناسی ارشد خود بودند. با درک اندکی از مسائل پولی و گزینه‌های موجود، هر دو وام‌های شخصی با نرخ‌های بهره بالا دریافت کردند، که امروزه شاهد بازپرداخت رقمی دوبرابر مبلغ قرض شده‌اند.

ما معتقدیم که یکی از بزرگترین مشکلات در تامین مالی مصرف کننده در حال حاضر، عدم شخصی سازی و سواد مالی است. یک گسست بزرگ بین بانک‌ها، آنچه مشتریان می‌خواهند انجام دهند و نحوه ارتباط دو طرف وجود دارد.» «این کمک مالی نقطه عطفی مهم در زمانی است که حمایت مالی برای جوانان با بحران هزینه فعلی زندگی و نتایج مالی تیره و تار هرگز به این اندازه حیاتی نبوده است. ما می خواهیم به این نسل کمک کنیم تا بهترین راه حل ها را برای نیازهای خود پیدا کنند.»

Gen Z-focused credit marketplace Prograd raises $2.5 million

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید