سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج


5/5 - (1 امتیاز)

دوست عزیز سلام. من امیر کرابی هستم مشاور سئو سایت در کرج و افتخار این رو دارم که امروز در این بخش از سایت لات لند (سرزمین رشد و توسعه) در موارد مختلف مفاهیم سئو همچون مفهوم سئو سایت در کرج و یا ارتباط میان سئو و طراحی سایت با سئو وب سایت با شما سخن گویم. همچنین من در بخش نهایی این مقاله خواهم گفت که طراحی سایت سئو در کرج و نیز پشتیبانی سئو کرج توسط تیم لات لند چگونه صورت خواهد پذیرفت. از این که با من همراهید سپاس گزارم.

سئو سایت در کرج

سئو سایت چیست

بهینه سازی سایت در موتور جستجوی گوگل به گونه ای که در کلمه اصلی مرتبط با محصول یا خدمات شما و نیز تمامی کلمات وابسته به آن که توسط مخاطبین در موتور جستجوی گوگل، سرچ می شوند در تاپ لینک گوگل قرار گیرند. برای درک بهتر این مفهوم باید ابتدا بتدانیم کلمه کلیدی چیست.

تاثیر بک لینک در سئو سایت در کرج
تاثیر بک لینک در سئو سایت در کرج

کلمه کلیدی چیست

هر کلمه ای که توسط بازدید کنندگان برای رسیدن به یک “هدف” در موتور جستجو تایپ شود، کلمه کلیدی خواهد بود. به عنوان مثال کلمه کلیدی سایت لات لند (در این محتوا) سئو سایت در کرج است! کلمه ای که اگر مشتریان این سایت تمایل به خرید خدمات آن را داشته باشند، در موتور جستجو آن را تایپ و سرچ خواهند کرد.

برمیگردیم به مبحث سئو سایت چیست.

در ادامه مبحث عنوان شده 2 پاراگراف قبل، به عنوان مثال اگر برای خود کلمه کلیدی خدمات لات لند یعنی سئو سایت در کرج را هدف اصلی (تیتر یک یا H1) یک پروژه سئو قرار دهیم، کلیه کلمات حاشیه ای لیست زیر شامل یک پروژه سئو می باشند:

  • سئو سایت کرج
  • سئو و طراحی سایت کرج
  • سئو وب سایت کرج
  • طراحی سایت سئو در کرج
  • پشتیبانی سئو کرج

در صورتی که وب سایت لات لند در کلیه این کلمات، در صفحه یک گوگل قرار گیرد (با هدف نهایی تاپ لینک) این سایت نسبت به کلمه “سئو سایت در کرج” سئو شده است.

هزینه سئو سایت در کرج

بسته به کلمه کلیدی ای که هدف شما قرار میگیرد، هزینه سئوی سایت شما متفاوت است. به عنوان مثال اگر کلمه کلیدی “خرید منزل در کرج” یا “اجاره آپارتمان در کرج” را هدف سئوی یک سایت قرار دهیم، هزینه سئو سایت آن با کلمه کلیدی “سئو سایت در کرج” کاملا متفاوت (تقریباً نصف) منظور میگردد؛ زیرا رقبا در این کلمه ها با هم متفاوت و قدرت آنها در سئوی سایتشان با هم متفاوت است.

قیمت سئو سایت
قیمت سئو سایت

و به همان نسبت اگر کلمه کلیدی “خرید لباس در کرج” را هدف قرار دهیم، نصف هزینه خرید منزل در کرج باید پرداخت گردد. زیرا رقبای دارای وب سایت های گوناگون در کلمه کلیدی خرید لباس در کرج، کمتر از نصف سایت های خرید منزل در کرج، در زمینه سئو فعالیت می کنند و لذا شما نیز به همان نسبت کمتر هزینه خواهید کرد.

ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که رقبای کلمه کلیدی “سئو سایت در کرج” حرفه ای ترین سئو کاران در کرج بوده و سخت ترین کلمه کلیدی این شهر، همین کلمه “سئو سایت در کرج” است. لذا اینکه شما هم اکنون در حال خواندن این مقاله هستید، نشانه پیروزی تیم لات لند در این مسابقه بزرگ است و ما به این موفقیت به خود می بالیم!

زمان سئو سایت

زمان سئو سایت دقیقاً به رفتار رقبای شما طی فرایند سئو بستگی مستقیم دارد. به عنوان مثال رفتار رقبای سایت لات لند زمان شروع سئو سایت ما در کلمه “سئو سایت در کرج” با رفتار همان رقبا زمانی که این کلمه به صفحه یک برسد گوناگون است.

درست مانند یک مسابقه اتوموبیل رانی که زمانی که شما (بعنوان یک راننده) به سه ماشین اول لیست مسابقه وارد شوید، رقابت و رفتار دو ماشین اول این مسابقه با شما کاملاً متفاوت خواهد بود. رقبای شما در لیست کلمات کلیدی مرتبط با محصول یا خدماتتان نیز در آن زمان که به صفحه یک برسید، کاملاً منطبق با رفتار سئو کار شما، برنامه خود را تغییر خواهند داد. درست همان کاری  که شما با رقبای بعدی خود که تلاش کنند جایگاه شما را در تاپ لینک موتور سرچ گوگل بربایند انجام می دهید و استراتژی سئوی خود را نسبت به رقابت جدید عوض خواهید کرد.

آموزش سئو سایت در کرج

ما با دو نوع آموزش سئو سایت مواجه هستیم:

آموزش سئو سایت خودتان

اگر میخواهید خودتان سایت خودتان را سئو کنید با یک فرایند حدوداً 2 تا 4 ماهه (بسته به سختی کلمه کلیدی) و روزانه حداقل یک تا دو ساعت درگیری ذهنی با  فرایند آموزش سئو سایت مواجه هستید. مدرس این دوره (دکتر امیر کرابی) در هفته دو جلسه 50 دقیقه ای را به آموزش نکات اختصاص داده و ما بقی زمان شما برای تفهیم بیشتر این فرایند، با بدنه کار درگیر خواهید بود.

آموزش سئو سایت در کرج
آموزش سئو سایت در کرج

بدیهی است که سئوی سایت شما در پایان این دوره آموزشی (که توسط تیم ما به دو صورت حضوری یا آنلاین ارائه می شود) تضمین شده است. هزینه این دوره آموزشی در سال 1402 هر ساعت 10 دلار خواهد بود. هر چه فراگیری شما در این دوره بیشتر باشد، هزینه دوره کاهش پیدا خواهد کرد.

آموزش سئو سایت مشتریان

اگر می خواهید که سایت هر شخصی را با هر کلمه کلیدی ای سئو نمایید، باید روزانه 4 تا 6 ساعت کار مداوم و منظم را در طی حداقل 10 تا 12 ماه تجربه کنید. البته مجدد یادآوری میکنم که کار روی کلماتی مانند کلمه کلیدی همین محتوا (سئو سایت در کرج) به عنوان سخت ترین کلمه کلیدی کرج، یا خرید موبایل (رقابت با دیجی کالا) یا اجاره منزل (رقابت با دیوار) نیازمند تجربه بیشتری خواهد بود

نحوه تدریس مدرس این سبک نیز درست مانند شرایط مدرس در سبک قبلی با همان نرخ می باشد.

قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت در کرج شامل میزان کمی و کیفی خدمات سئو دارد که با توجه به استراتژی سئوی سایت شما متفاوت خواهد بود؛ در صورتی که از نیروی داخلی سازمان استفاده نمایید، قیمت سئو سایت شما و میزان زمانی که تا رسیدن به هدف طی خواهید کرد، کاملا متفاوت خواهد بود.

قیمت سئو سایت به عوامل دیگر مانند سیاست سازمان در تعداد کلمات کلیدی و نیز منطقه جغرافیایی شما نیز بستگی دارد. به عنوان مثال کلمه “سئو سایت در کرج” از نظر قیمت با “سئو سایت در تهران” حداقل به میزان 70% کاهش هزینه خواهد داشت و برعکس همین فرایند سئو اگر تبدیل به سئو “سایت در قزوین” شود، باز به میزان 70% از قیمت سئو سایت در کرج کمتر خواهد شد!

خدمات سئو سایت در کرج
خدمات سئو سایت در کرج

خدمات سئو سایت

خدمات سئوی سایت شامل تمامی عوامل زیر در کنار یکدیگر تا رسیدن سایت به تاپ لینک گوگل است که در ادامه به شرح تک تک این خدمات خواهیم پرداخت. لطفا تا انتها همراه ما باشید:

سئو تکنیکال سایت

رفع ایرادات داخلی سایت در ابتدای پروژه و نیز ایجاد یک استراکچر منظم داخلی (تنظیمات مربوط به بک لینک های داخلی) و نصب پلاگین های سبک کننده حجم سایت (برای لود سریعتر) و نیز نصب پلاگین های کمکی سئو مانند یوست یا رنک مث و نیز رسیدگی به امور UX و UI و از همه اینها مهمتر چک نمودن دائمی گزارشات گوگل وب مستر تولز و رفع ایرادات آن جزو سئو تکنیکال است که با توجه به زبان برنامه نویسی سایت (وردپرس یا سایر زبان های CMS) بین 3 تا 5 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که فرایند چکاپ و پیدا کردن ایرادات سایت شما حداقل یک روز کاری از زمان یک کارشناس سئو را خواهد گرفت.

سئو تکنیکال یک فرایند کوتاه مدت نبوده و از شروع فرایند سئو تا مدتها پس از اتمام پروژه سئو (صدر نشینی گوگل) ادامه خواهد داشت.

سئو داخلی سایت

سئو داخلی یک فرایند میان مدت جهت ایجاد یک استراکچر و ساختار جهت ربات های گوگل است که از طریق این استراکچر، ربات ها بدانند که این سایت کدام یک از کلمات کلیدی خود را هدف قرار داده است.

سئو داخلی سایت شامل اجزاء زیر است:

تولید محتوا

تولید محتواهای دست اول که در هیچ کجای اینترنت موجود نباشد (حق کپی رایت رعایت شده باشد) را تولید محتوا گوییم. محتواها می توانند از انواع متنی، صوتی (پادکست) یا ویدئویی (کلیپ، موشن گرافی و فیلم کوتاه) باشند. تولید محتوا از شروع فرایند سئو تا مدتها پس از اتمام آن ادامه خواهد داشت.

سئو سایت در کرج
خدمات تولید محتوا جهت سئو سایت در کرج

بک لینک های داخلی

این که گوگل بداند در یک سایت دقیقا کدام کلمه کلیدی از سایر کلمات دارای اهمیت بیشتری است و نیز از طریق لینک های داخل سایت بتواند به تمام اطلاعات سایت دسترسی پیدا کند، را بک لینک سازی داخلی به عهده دارد. بک لینک سازی داخلی یک فرایند بلند مدت از شروع پروژه سئو سایت در کرج تا انتهای آن ادامه خواهد داشت.

سئو تصاویر و مدیا های داخلی

مدیا ها به صورت عادی دارای مفهوم نیستند و ربات های گوگل نمیدانند که کدام محتوای گرافیکی را همراه با کدام کلمات کلیدی باید نشان دهند. اینکه ربات های گوگل بدانند که هر مدیا مرتبط با کدام کلمه کلیدی است، به عهده سئو سازی مدیاهای داخلی است.

سئو خارجی سایت

اعتبار یک سایت و نیز محتواهای داخل سایت بسته به میزان نقل قولی است که دیگران از آن سایت و نیز محتواهای آن میکنند. این نقل قول ها شامل عناوین زیر می تواند باشد:

بک لینک های همراه با انچور تکست

اگر در کناره هر صفحه ای، یکی از کلمات کلیدی سایت را به آدرس آن اختصاص دهند، بک لینک های انچور تکست ساخته شده و اندکی به اعتبار سایت افزایش خواهد داد. این فرایند تا اواسط سال 1402 دارای تاثیر بسیار زیادی در فرایند سئوی سایت بود که بنا بر گزارشات کارشناسان ارشد گوگل، دیگر آن اعتبار قبلی را در فرایند سئو ندارد و جایگزین های بهتری باید برای این فرایند دیده شود.

بک لینک از رپورتاژ های خبری

هر جا در میانه یک محتوای سنگین (بیش از 600 کلمه) از یکی از کلمات کلیدی هدف سایت، لینکی مستقیم به سایت ما (بدون واسطه) داده شود، تاثیر گزار ترین نوع بک لینک (همراه با انچورتکست) دریافت شده است که تاثیر خوبی در سئوی سایت دارد.

تاثیر بک لینک در سئو سایت در کرج
تاثیر بک لینک در سئو سایت در کرج

بک لینک های بدون انچور تکست

هر گاه در میانه یک محتوای سبک یا سنگین یا حتی کامنت ها، آدرس سایت ما به کلماتی مانند “بیشتر بخوانیم” یا “دنباله مطلب” یا “اینجا” یا “کلیک” متصل باشد، بک لینک بدون انچور اتفاق افتاده و یک سیگنال به گوگل ارسال خواهد شد.

این سیگنال یکی از ضعیف ترین تاثیرات در سئوی سایت را داراست که باید با سیاست خاصی دنبال گردد. استفاده از این فرایند (به تنهایی) تاثیری در سئوی سایت ندارد

بک لینک های نوفالو

بک لینک های نوفالو بر چند نوعند و به تنهایی این نوع بک لینک در فرایند سئو، تاثیر خاصی ندارد. انواع این بک لینک شامل لیست زیر هستند:

بک لینک نوفالوی گروه اول) اگر در متنی، یک کلمه کلیدی از سایت ما به صورت غیر مستقیم (با واسطه یک سایت دیگر) به سایت ما متصل گردد، بک لینک های نوفالو ایجاد شده است.

بک لینک نوفالوی گروه دوم) اگر در متنی، بک لینک از کلمه کلیدی مستقیم به سایت ما متصل گردد اما در تعاریف کد نویسی سایت به موتور جستجوی گوگل دستور داده شود که این بک لینک را دنبال نکن، بک لینک نوع دیگری از نوفالو تشکیل شده است.

بک لینک نوفالوی گروه سوم) این سبک نیز همان مدل از بک لینک است که در بند قبلی همین محتوا عرض کردیم و در واقع لینک آدرس سایت ما در متن دیده شده ولی به هیچ کجا متصل نیست و صرفاً باید از فرایند کپی و پیست استفاده گردد تا به سایت آدرس منتقل گردیم.

سوشیال بوکمارک ها

در صورتی که در بایوی پروفایل شبکه های اجتماعی آدرس سایت ما به صورت متصل به سایت ایجاد شود، سوشیال بوکمارک ایجاد شده است و به تنهایی این فرایند، تاثیر کمی در فرایند سئوی سایت دارد.

برند منشن ها

در صورتی که در هر کجای اینترنت به صورت متنی (منشن های شبکه های اجتماعی یا در لا به لای متون و مقالات یا اخبار یا هر کجای دیگر حتی زیر یک عکس به صورت متن، نام برند ما (به فارسی یا به انگلیسی) برده شود، فرایند برند منشن ایجاد شده است و استفاده تنها از برند منشل ها تاثیر کمی در فرایند سئو سایت دارد.

علت استفاده از بک لینک های گوناگون در فرایند سئو سایت

گوگل بر این اعتقاد است که اگر سایتی، شروع به تولید محتواهای ارزشمند نماید، تمامی افراد به صورت های گوناگون (که در فوق همه آنها نام برده شد) شروع به فعالیت در راستای خدمات یا محصولات آن سایت می نمایند و از مجموع تمام موارد فوق استفاده میکنند تا به سایرین اطلاع رسانی کنند که این سایت دارای محتواهای ارزشمندی است!

شاید تک به تک این فرایند ها تاثیری در سئوی سایت نداشته باشند، اما استفاده هوشمندانه از مجموعه ای از آنها می تواند تاثیر شگرفی بر جایگاه سایت در موتور جستجو داشته باشد. اگر سئو کار شما یک شخص حرفه ای باشد، شک نکنید که از تمام این ابزارها در کنار یکدیگر استفاده میکند. درست مانند یک سفره رنگین که از هر طعم شیرین و شور و تند و حتی تلخ در کنار هم یک غذای مطبوع را ارائه می کند.

استخدام سئو در کرج
استخدام سئو در کرج

استخدام سئو سایت

این کلمه از دو جانب قابلیت بررسی دارد. استخدام ما به عنوان سئو کار کارفرمایان محترم و یا استخدام نیروهای جوان و مستعد به عنوان نیروی اجرای سئو. بیاید هر دوی این ها را با هم بررسی کنیم

اگر به دنبال استخدام نیرو جهت سئو سایت در کرج هستید، ما این فرایند را به صورت نیمه حضوری و نیمه دورکاری انجام می دهیم. (نحوه اجرا پس از بررسی کلمات کلیدی مشخص می شود) کافی است از طریق بخش تماس با ما دست به اقدام بزنید.

اگر به دنبال استخدام در رشته های مرتبط با سئو سایت در کرج هستید، از طریق پر کردن فرم مشخص در بخش تماس با ما، اقدام نمایید. ما به صورت آنلاین و غیر حضوری به آموزش شما پرداخته و از هر کجای ایران، شما را به صورت دورکاری و کار در منزل استخدام می کنیم.

شرکت سئو سایت

اگر به دنبال عقد قرارداد سئو سایت در کرج هستید، ما به عنوان شخص حقوقی (شرکت بازرگانی رسمی ثبت شده با حوزه فعالیت بازاریابی در تمام بخش ها) می توانیم به عقد قرارداد رسمی با شما بپردازیم. کافی است از بخش رزومه، سوابق کاری ما و نیز از بخش درباره ما، سوابق اجرایی تیم ما را بررسی و سپس با خیال راحت نسبت به سئو سایت خود به صورت تضمین شده همراه با تمامی ضمانت های اجرایی، اقدام نمایید.

سئو سایت سه سوت وب

علی جان (مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت سه سوت وب) یکی از خوش فکر ترین و باهوش ترین همکاران و رقبای ما در زمینه سئو سایت در کرج بوده و هست! این رقیب جوان، پر انرژی و خوش ذوق ما در زمینه طراحی سایت در تمامی شهر ها اقدام به ابتکارهای جالبی زده که هر زمان من به عنوان یک کارشناس سئو، یکی از ابتکارات جدید او را می بینم، بسیار لذت میبرم.

برای این دوست عزیز از صمیم قلب آرزوی بهروزی دارم.

سئو سایت رایگان

اگر به صورت کارآموز در بخش تیم اجرایی ما شروع به فعالیت نمایید، از مزایای زیر استفاده خواهید کرد:

اول) آموزش کامل سئو سایت (از هر کجای ایران به صورت آنلاین)

دوم) شروع به فعالیت و کسب درآمد در بخش تیم اجرایی ما (در هر کجای ایران به صورت آنلاین)

سوم) سئو سایت رایگان خود به عنوان یک پروژه اجرایی !

آیا این پیشنهاد قابل توجه نیست؟

سئو سایت کرج
سئو سایت کرج

سئو و طراحی سایت کرج

اگر قرارداد شما به صورت مشترک شامل دو فرایند سئو و طراحی سایت در کرج باشد، از تخفیف مناسبی (حداقل به میزان 30 تا 40 درصد) استفاده خواهید کرد.

سئو وب سایت کرج

در واقع سئو وب سایت کرج همان سئو سایت کرج بوده و کلیه فرایند ها به صورت مشترک در  هر فضا شامل وب سایت فروشگاهی یا سایت شرکتی یا پلتفرم یا مارکت پلیس به صورت تخصصی و مجزا (با میزان کمی و کیفی گوناگون اما زیر بنای یکسان) اجرا خواهد شد.

طراحی سایت سئو در کرج

یک سایت مانند یک اتوموبیل است. بعضی از اتوموبیل ها برای باربری و بعضی برای استفاده خانواده و بعضی برای پیست های مسابقه استفاده می شوند. طراحی اتوموبیل مانند طراحی سایت سئو نیازمند تخصص های فراوانی است و طراحی سایت سئو در کرج تخصص ماست.

کافی است تا در یک جلسه حضوری به همراه شخصی که از اصول اولیه اینترنت مطلع باشد، درخواست کنیم تا یکی از سایت هایی که توسط تیم ما طراحی و سئو شده را برای شما از نظر اصول سئو تشریح و شما از همه اجزاء آنها بازدید به عمل آورید. به شما این نوید را میدهیم که این تخصص برای شما اثبات گردد.

پشتیبانی سئو کرج

پس از اینکه شما در صدر نتایج گوگل قرار گرفتید و میوه شیرین و گوارای تماس مخاطبین با سازمانتان را درک کردید، ماندن در این جایگاه یکی از دغدغه های شما خواهد شد. باور کنید که من نیز روی همین کلمه به ظاهر ساده “سئو سایت در کرج” همه این دغدغه ها را داشته و دارم.

بدیهی است که رقبای من و شما خواب نیستند و برای ربودن جایگاه ما دست به هر اقدامی می زنند! و شما حق دارید تا از سئو کار خود در خواست کنید که این جایگاه را برای شما حفظ نماید!

در این وضعیت چند ابزار و دست آویز لازمه ابقاء جایگاه شما در صدر نتایج گوگل خواهد بود:

اول) پویایی سایت از نگاه محتوا (تولید محتوای دیسکاور در بازه های زمانی مشخص)

دوم) تلاش در جهت جذب کلیک از شبکه های اجتماعی پر مخاطب و یا سایت های پویا همچون وبلاگ ها

سوم) تلاش جهت ادامه مسیر سوشیال سیگنال هایی که در بند های فوق از آنها یاد شد

چهارم) تلاش در جهت بهینه سازی ساختاری کد نویسی های سایت با هدف ارتقاء ساختار کدینگ سایت

پنجم) بررسی منظم کلمات کلیدی مرتبط در سرچ کنسول و برنامه ریزی حرکت بعدی سئو

 

دانلود مقاله سئو سایت pdf

از طریق لینک زیر می توانید این مقاله را دانلود و استفاده نمایید:مقاله سئو سایت docx    .     مقاله سئو سایت pdf 

منابع مقاله سئو سایت در کرج:

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید