با افزایش سرعت جریان اطلاعات و استفاده کاربران بصورت روزمره از ابزار و امکانات اینترنت و همچنین وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به جدی‌ترین دغدغه‌ همه ما بدل گشته است. دغدغه اکثر بازدید کنندگان سایت ها، حفظ اطلاعات فردی و نیز شماره همراه شخصی، نام و نام خانوادگی و بعضاً ایمیل کاری یا غیر کاری آنان است که برای ثبت نام و ورود به ما یا سایر سایت ها می‌سپارند.

لات لند چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

ما نیز به این حریم احترام خاصی قائل بوده و بایستگی این نکته را درک نموده و رسماً اعلام می نماییم که حریم خصوصی کاربران برای ما در جایگاه اطلاعاتی و محرمانگی بسیاری قرار دارد. در ادامه این متن سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران در سایت لات لند را مشاهده خواهید نمود.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای ثبت نام در لات لند لازم است تا داده هایی همچون نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل خود را در سایت وارد کنید. دریافت این اطلاعات صرفاً برای ثبت نام در سایت، تبادل اطلاعات برای انجام سفارش‌ها، ارسال اخبار مهم و مطلع کردن شما از رویدادهای مناسبتی یا خاص و یا تخفیف‌های ویژه سایت لات لند است.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف شده است اما در طراحی اپلیکیشن و وب سایت  شرکت لات لند سعی شده که از بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته شود. در زمان ثبت نام، درحواست کد اعتبار، دانلود نرم‌افزارهای شرکت، ثبت گزارش، ارسال سوال در انجمن، ثبت تعمیرگاه، استعلام خلافی و غیره، تمامی در خواست‌ها و خدمات بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد. اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.

چه استفاده‌ای اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم. اطلاعات شخصی شما نیز صرفاً جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارش‌ها و درخواست‌های آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربران‌مان ارسال نخواهیم کرد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

همکاران بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش به برخی از اطلاعات شما دسترسی دارند آن هم برای ارائه پشتیبانی بهتر و خدمات با کیفیت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات شما حفاظت و حراست نماییم.